Pevné kolieska značky Blickle pre akúkoľvek aplikáciu

Vhodné pevné koliesko pre každú aplikáciu

Štandardný sortiment s viac ako 30 sériami konzol a viac ako 80 sériami koliesok dostupných s rôznymi veľkosťami, materiálmi aj triedami nosnosti – spoločnosť Blickle vďaka nim prináša na trh bohatý sortiment pevných koliesok. Pevné kolieska sa vo všeobecnosti skladajú z pevnej úchytnej konzoly a namontovaného kolieska. Pevná konzola sa vyznačuje tým, že ju nie je možné otáčať. Práve preto sú vozíky veľmi často vybavené aj dvomi otočnými kolieskami, ktoré umožňujú zatáčanie vozíka a spolu s pevnými kolieskami zároveň zaručujú smerovú stabilitu vozíka pri jazde v priamom smere.

Rozsiahly výrobný program spoločnosti Blickle ponúka pevné kolieska v prevedeniach z oceľového plechu, nehrdzavejúcej ocele a plastu s nosnosťou až do 30 000 kilogramov.

Hľadáte konkrétny produkt? Využite náš vyhľadávač produktov! Zúžte svoj výber pomocou rôznych filtrov a nájdite vhodné pevné koliesko.

Lepšia ergonómia vďaka elektricky poháňaným pevným kolieskam

Prostredníctvom produktovej série ErgoMove ponúka spoločnosť Blickle aj elektrické pohonné systémy, ktoré umožňujú obsluhe vozíka jednoducho a pohodlne tlačiť alebo ťahať náklady až do hmotnosti 4 000 kg takmer úplne bez námahy. V porovnaní s ručným tlačením sa výrazne zníži fyzické zaťaženie obsluhy počas vnútropodnikovej prepravy materiálu. Séria ErgoMove je vybavená pevnými kolieskami, ktoré vďaka elektrickému pohonu poskytujú dostatočnú tlačnú silu, a samočinnou brzdou zaručujú bezpečné státie.

Vyrobené spoločnosťou Blickle

Byť lídrom na trhu je každodennou výzvou. Náš recept: Vlastná výroba – vďaka tomu dosahujeme veľmi vysokú kvalitu. Preto v rámci nášho podniku nájdete naše vlastné nástrojárske a strojárske, ako aj kovoobrábacie oddelenia. Konzoly z oceľového plechu, nehrdzavejúcej ocele a plastu sa vyrábajú v sídle spoločnosti v nemeckom meste Rosenfeld. V sídle spoločnosti sú na plne automatickej montážnej linke tiež skonštruované a zmontované kolieska.

Máte ešte nejaké otázky? Pri výbere produktov vám veľmi ochotne poradí náš vyškolený pracovník!