O spoločnosti Blickle

Rodinný podnik už od roku 1953

Z malého podniku sme sa rozrástli na jedného z popredných svetových výrobcov koliesok a kladiek. Už od roku 1953 je naším cieľom vyvíjať tie najlepšie kladky a kolieska na každú aplikáciu. Vyvíjame maximálne úsilie na dosiahnutie tohto cieľa prostredníctvom dobrých nápadov, presadzovania inovácií a našich odborných znalostí v oblasti materiálov a technológií. Spoločnosť Blickle v sebe spája tradíciu so záväzkom voči inováciám. Ako rodinná spoločnosť zostáva aj napriek postaveniu globálneho hráča naďalej verná svojim koreňom.

Celosvetové pôsobenie

Blickle hýbe celým svetom. Spoločnosť Blickle určuje trend v oblasti rýchlych a efektívnych služieb s globálnym pokrytím. Sme tu iba pre vás.

Vyrobené spoločnosťou Blickle

Všetko vyvíjame a vyrábame úplne od nuly. Vďaka tomu máme úplnú kontrolu nad kvalitou aj termínmi dodania. Zároveň nám to umožňuje rýchlo a pohotovo reagovať na požiadavky zákazníkov a trhu, pričom využívame ekologické výrobné procesy. Kľúč k nášmu úspechu: Vyrobené spoločnosťou Blickle.

Odlievanie polyuretánu 

Why Blickle

Wer auf dem Markt führend sein will, der muss immer besser werden. Und wir wollen die Besten sein. Für Sie. Für Ihren Erfolg. Wir wollen für Sie Lösungspartner, Serviceprovider und Erfolgsfaktor sein.


Zákaznícke služby v spoločnosti Blickle 

Prezentačný film o spoločnosti Blickle

Je možné koliesko znovu objaviť?

My v spoločnosti Blickle pracujeme na niečom novom každý deň.

Novinky spoločnosti Blickle

Blickle je vždy v pohybe, či už je to pri vývoji nových produktov, zavádzaní nových aplikácií alebo jednoducho pri poskytovaní všeobecných informácií. Kliknutím sem získate najaktuálnejšie novinky o spoločnosti.