Prieskum spokojnosti zákazníkov spoločnosti Blickle 2022

Najlepšie hodnotenie pre spoločnosť Blickle

„Úspešnosť našej práce meriame spokojnosťou našich zákazníkov. Spokojní zákazníci sú pre nás v spoločnosti Blickle najdôležitejším kritériom a stálym zdrojom motivácie“, zdôraznil Reinhold Blickle, výkonný riaditeľ a partner v spoločnosti Blickle Räder+Rollen GmbH u. Co. KG. Spoločnosť Blickle preto pravidelne posiela prieskum s cieľom získať reprezentatívne a spoľahlivé výsledky spokojnosti svojich zákazníkov. Zákazníci zo 17 krajín Európy, Severnej Ameriky aj Číny dostali v polovici júna prieskum obsahujúci 22 otázok na rôzne témy. Miera účasti medzi skúmanými podnikmi bola viac ako 20 percent. Veľmi nás potešilo, že aj napriek náročným rámcovým podmienkam v tomto roku hodnotenie vo všetkých zúčastnených krajinách opäť dopadlo veľmi dobre.

Celkové hodnotenie spoločnosti ako dodávateľa dosiahlo priemernú hodnotu 1,66 na stupnici od 1 (veľmi dobre) do 6 (nedostatočne). To potvrdzuje, že sú štandardy spoločnosti Blickle (odborné poradenstvo, dostupnosť produktov, medzinárodné zastúpenie na internete) zaručene dostupné po celom svete a zákazníci oceňujú produkty značky Blickle s kvalitou „Made in Germany“. Ďalším pozitívnym aspektom je aj to, že 22,35 percenta zákazníkov uvádza za posledné dva roky zvýšenie spokojnosti so spoločnosťou Blickle. Iba 2,49 percenta vidí zhoršenie. Tieto údaje poskytujú spoločnosti Blickle dôležité. Je dôležité tiež zdôrazniť, že až 95,8 percenta zákazníkov hodnotí kvalitu produktov ako veľmi dobrú alebo dobrú. Spoločnosť Blickle získala najvyššie hodnotenie aj v kategóriách dodacia lehota/spoľahlivosť dodania, technické poradenstvo servisnými pracovníkmi aj pracovníkmi technickej podpory, webová stránka/internetový obchod a rýchle spracovanie dopytov.

Výsledky prieskumu sú pre nás potvrdením, že mimoriadne úsilie vynaložené počas pandémie koronavírusu a aj v iných aspektoch náročného prostredia bolo ohodnotené pozitívne. V tohtoročnom prieskume sme získali mnoho cenných názorov a poznatkov – za to sme veľmi vďační. Vďaka takejto spätnej odozve sme hrdí a presvedčení, že kráčame správnym smerom. Chceme sa veľmi pekne poďakovať za hojnú účasť a úprimné hodnotenia“, dodal Reinhold Blickle.