Slovenskú republiku meníme od roku 1993  

Obchodné zastúpenie nemeckej spoločnosti Blickle Räder+Rollen GmbH & Co. KG pre Slovenskú a Českú republiku založil v roku 1993 pán RNDr. Jiří Marek pod názvom MARKO - kolesá a kladky, spol. s r.o. V roku 2000 sa spoločnosť transformovala na akciovú spoločnosť Blickle, a.s. O dva roky neskôr boli dokončené moderné priestory s technickým zázemím a skladom v Brne - Řečkoviciach na Maříkovej 32.

Naším cieľom je vždy poskytovať zákazníkom nielen najlepšie produkty, služby a technické riešenia, ale aj obchodné partnerstvo založené na dôvere a dlhodobej spolupráci. Náš tím tvoria 4 obchodní zástupcovia, ktorí pracujú najmä v teréne, a technickú podporu zabezpečuje 5 kolegov z brnenskej kancelárie. Nech sa rozhodnete osloviť kohokoľvek, budeme sa snažiť o čo najprofesionálnejší prístup a kompetentné riešenie všetkých Vašich požiadaviek.

Väčšina objednávok ide priamo z nemeckej výroby a skladu k zákazníkovi. V prípade hromadných objednávok využívame možnosť uskladnenia koliesok v našom vlastnom sklade na pobočke v Brne, čo nám umožňuje zaručiť, že naši zákazníci dostanú svoj tovar do druhého dňa. Aktívny prístup k zákazníkom spolu s túžbou hľadať inovatívne riešenia - to sú základné charakteristiky spoločnosti Blickle, ktoré z nej robia jedného z popredných svetových výrobcov pojazdových koliesok a kladiek.

Máte nejaké otázky týkajúce sa produktov, ktoré ponúkame, alebo Vašej objednávky? Kontaktujte našu zákaznícku podporuj na na telefónnom čísle +420 541420821 alebo e-mailovej adrese info@blickle.cz.

Náš tím Slovensko

Ing. Eva Janoušková Marková 

Ing. Eva Janoušková Marková
Výkonná riaditeľka

Ing. Zdeněk Malý

Ing. Zdeněk Malý
Obchodný riaditeľ

Pavel Vaško 

Pavel Vaško
Obchodný – technický zástupca Slovenská republika

+421 903 763 434