Založenie spoločnosti Blickle Australia

Založením spoločnosti Blickle Australia Wheels and Castors Pty Ltd má skupina Blickle Group zastúpenie prostredníctvom vlastných pobočiek na štyroch kontinentoch

Zo spoločného podniku QHDC-Blickle sa teraz stala spoločnosť Blickle Australia Wheels and Castors PTY LTD so sídlom na zlatom pobreží Gold Coast.

Spoločnosť Blickle týmto krokom rozširuje svoju medzinárodnú sieť na celkovo 20 obchodných spoločností v Európe, Severnej Amerike, Ázii a teraz už aj v Austrálii. Pre zákazníkov v Austrálii je tento krok potvrdením dôležitosti tohto trhu pre spoločnosť Blickle. Spoločnosť Blickle tak investuje do vyššej skladovej dostupnosti prostredníctvom rozsiahleho programu rýchleho dodania do 24 hodín, novej webovej stránky (www.blickle.com.au) a priamej technickej podpory od austrálskeho tímu pracovníkov spoločnosti Blickle, ktorým pomáha viac ako 50 inžinierov v centrále firmy v meste Rosenfeld. Spoločnosť Blickle vďaka tomu prináša novú úroveň služieb a produktov na austrálskom trhu koliesok a kladiek.