Nový vzhľad webovej stránky Blickle

Nová webová stránka. Nový vyhľadávač produktov. Nový dizajn.

Okrem nového vzhľadu a prostredia sa webová stránka spoločnosti Blickle teraz ovláda jednoduchšie ako predtým. Nech už hľadáte čokoľvek, zaručene to na webovej stránke nájdete. Môžete si vychutnať vynovený sortiment produktov, vylepšenú funkciu vyhľadávania alebo presnejší vyhľadávač produktov, vďaka ktorým rýchlo a jednoducho nájdete správny produkt.

Vyhľadávač produktov ponúka tri východiskové body na nájdenie vami požadovaného produktu: podľa typu produktu, produktovej série alebo podmienok použitia. Potom môžete na spresnenie výberu použiť filtre na ľavej strane a kalkulačku nosnosti.

Časť sérii koliesok s novým dizajnom (predtým s názvom sortiment produktov) poskytuje podrobné informácie a popisy rôznych častí katalógu, ako aj jednotlivých sérii, ktorých sa týkajú. Základné produkty sú uvedené v tabuľke a sú rozdelené podľa typu produktu a typu upevnenia. Pomocou tejto tabuľky môžete prejsť priamo na kolieska, o ktoré máte záujem. Ak chcete získať prehľad o širokom sortimente produktov, ktoré spoločnosť Blickle ponúka, začnite tu.

Webová stránka spoločnosti Blickle je teraz viac ako predtým zameraná na rôzne účely využitia. Uvádzame konkrétne príklady a podrobné vysvetlenia, aby sme priblížili rôzne situácie, v ktorých sa tieto kolieska používajú. Úspešné projekty uvádzajú príklady zo skutočnej praxe, akým spôsobom spoločnosti využívajú kolieska značky Blickle.

Na novej webovej stránke teraz nájdete podrobného sprievodcu. Sprievodca, ktorý bol doteraz dostupný iba vo formáte PDF, je odteraz plne integrovaný do webovej stránky. Sme si istí, že tento referenčný sprievodca vám pomôže zorientovať sa vo svete koliesok!

Súbory CAD, ktoré sú dostupné na stránkach s produktami, si teraz môžete stiahnuť aj prostredníctvom centrálnej služby sťahovania súborov CAD. Táto nová funkcia sprístupňuje súbory CAD pre každý produkt na stiahnutie v piatich rôznych formátoch, a to rýchlo a bezplatne. Ak ste sa ešte nezaregistrovali, môžete tak urobiť tu.

Všetky funkcie novej webovej stránky sú dostupné aj vo vašom smartfóne alebo tablete, takže vám nič neunikne, ani keď ste na cestách.

Nová webová stránka využíva najnovšie technológie a spĺňa náročné požiadavky na výkon a bezpečnosť. Odteraz vám už nič nebude brániť v tom, aby ste si rýchlo a bezpečne pozreli webovú stránku spoločnosti Blickle.