Otvorenie nového Zážitkového centra Blickle

Celosvetovo jedinečné testovacie centrum pre kolesá a kolieska ponúka zákazníkom možnosť "vyskúšať si" výrobky Blickle

Slávnostné otvorenie novej administratívnej budovy Blickle zároveň znamenalo otvorenie Zážitkového centra Blickle.

Zážitkové centrum Blickle je najmodernejšie testovacie centrum pre kolesá a kolieska na svete a poskytuje zákazníkom možnosť rozsiahleho testovania a porovnávania výrobkov Blickle a objektívne zmerať rôzne parametre. Na jazdnej dráhe s plynule nastaviteľnou rampou a vymeniteľnými povrchmi možno realisticky simulovať najrôznejšie prevádzkové podmienky. Pomocou presnej senzorovej technológie sa počas tlačenia alebo ťahania zaznamenáva napríklad potrebná sila, úroveň hluku a hodnoty valivého odporu, ktoré sa vizualizujú alebo zaznamenávajú na displejoch v priamom prenose.

Subjektívny pocit počas jazdných skúšok je tak doplnený o reálne výsledky meraní.

Celkovo je k dispozícii 16 rôznych testovacích vozíkov, ktoré sú vybavené rôznymi kolesami, brzdami a elektrickými štartovacími systémami (ErgoMove). Samozrejme, je možné zmapovať aj špecifické požiadavky zákazníka a simulovať ich ako testovací scenár.

Zákazníkom z celého sveta tak Blickle Experience Center ponúka možnosť zabezpečiť investičné rozhodnutia týkajúce sa mobility. Spolu s odborníkmi na kolesá a kolieska spoločnosti Blickle sú ponúkané optimálne riešenia z hľadiska ergonómie a efektívnosti.

Zážitkové centrum Blickle sa okrem toho využíva na systematické školenie konzultantov Blickle doma aj v zahraničí. Tím školiteľov spoločnosti Blickle je podporovaný najmodernejšími technológiami.

Prostredníctvom Zážitkového centra Blickle spoločnosť Blickle ďalej rozširuje svoje služby v oblasti kolies a koliesok a napĺňa svoje vizionárske tvrdenie "To be the best wheel and castor manufacturer to work with" .