Spoločnosť Blickle vyhlásená za nemeckého svetového lídra na trhu

Týždenník „WirtschaftsWoche“ zverejnil aktuálny index svetových lídrov na trhu

Spoločnosť Blickle sa tento rok znova umiestnila v rebríčku svetových lídrov vydaného univerzitou v St. Gallen. Časopis WirtschaftsWoche zverejnil aktuálny rebríček svetových lídrov v špeciálnom vydaní.

Christoph Müller, profesor podnikového manažmentu na univerzite v St. Gallen, študuje nemeckú ekonomiku a každoročne vyhlasuje nemecké spoločnosti, ktoré sa stali celosvetovými lídrami. Vypracoval veľmi presný postup, ktorý sa vo veľkej miere opiera o kritériá, ako sú vývozné činnosti, zahraničné tržby a rast spoločnosti. Podľa tejto štúdie sa podarilo presadiť na vedúcu pozíciu celkovo až 450 spoločnostiam.

Spoločnosť Blickle je vedúcou spoločnosťou v oblasti koliesok, a to predovšetkým v odvetví vysokozáťažových koliesok a nosných koliesok pre vysokozdvižné vozíky. „Prvá pozícia v rebríčku svetových lídrov je ďalším míľnikom v histórii našej spoločnosti a veľkým uznaním pre všetkých zamestnancov spoločnosti Blickle v Nemecku aj zahraničí,“ hovorí Reinhold Blickle, výkonný riaditeľ spoločnosti. „Pečať kvality zároveň vnímame ako motiváciu ďalej pokračovať v nami začatej ceste.“