Vysokozáťažové kolieska značky Blickle pre akékoľvek aplikácie

Ľahké presúvanie ťažkých nákladov

Vysokozáťažové kolieska Blickle „Made in Germany“ sú symbolom vysokej kvality a robustnosti a používajú sa v rozličných odvetviach po celom svete. Ide predovšetkým o oblasti intralogistiky, ako aj strojárstva a výroby zariadení. Pri výrobe týchto vysokozáťažových koliesok záleží predovšetkým na know-how z oblasti vývoja, kvalitných komponentoch, ako aj robustnej konštrukcii. Práve tieto aspekty odlišujú spoločnosť Blickle v oblasti jej bohatého štandardného výrobného programu od svetových konkurentov. Od vysokozáťažových koliesok z polyamidu, ocele, s obručami z elastickej plnej gumy alebo s polyuretánovým behúňom – kolieska integrované do vysokozáťažových koliesok značky Blickle majú nosnosť až do 50 000 kg a priemer až do 1000 milimetrov. Aby sme vám poskytli prehľad o rozmanitosti týchto produktov, v nasledujúcej tabuľke uvádzame vysokozáťažové kolieska s rôznymi typmi koliesok:

Dôraz na bezpečnosť 

Vysokozáťažové kolieska umožňujú nielen jednoduchú prepravu ťažkých nákladov. Okrem toho pomáhajú prostredníctvom vhodnej aretácií (blokácií) otáčania dosiahnuť aj vysokú bezpečnosť a stabilitu celej aplikácie. Na vysokozáťažové účely sú vhodné nasledujúce aretačné (blokačné) systémy:

  • „Nábežné“ aretačné systémy (stop-top, Radstop)
  • „Výbežné“ aretačné systémy (stop-fix, ručne ovládaný Radstop)
  • Fixné aretačné systémy (ideal-stop, central-stop)

Stratili ste prehľad v bohatej ponuke vysokozáťažových koliesok? V takom prípade by vám pri vyhľadávaní mohol pomôcť vyhľadávač produktov spoločnosti Blickle. V ňom môžete filtrovať výsledky podľa špecifických vlastností produktov a zúžiť tak široký výber iba na niekoľko relevantných produktov.

Špeciálne riešenia presne prispôsobené pre vašu aplikáciu

Naším cieľom je dodať vždy správne koliesko zodpovedajúce akejkoľvek konkrétnej požiadavke. Pomocou bohatých skúseností a odbornosti vytvoríme spolu s vami vysokozáťažové koliesko presne podľa vašich požiadaviek. Vy nám predstavíte svoje požiadavky a my ich zhmotníme – od prvého nákresu, cez výpočty až po samotnú výrobu. Spoločnosť Blickle poskytuje v tejto oblasti prostredníctvom riadiacich systémov, najmodernejších automatizovaných výrobných a kontrolných zariadení, ako aj kontrol prvých a posledných dielov a samokontroly pracovníkov, vysokú spoľahlivosť procesov a kvality „Made in Germany“.

Hľadáte optimálne vysokozáťažové koliesko vhodné pre vaše aplikácie? V takom prípade sa pokojne obráťte na príslušnú kontaktnú osobu.

Chcete získať prehľad o už realizovaných špeciálnych vyhotoveniach? Potom si pozrite naše úspešné projekty firmy.