Revolučná mobilita pre hliníkové profilové systémy

Nové kolieska na hliníkové profily od spoločnosti Blickle sú flexibilné, všestranné a ľahko sa používajú

Hliníkové profilové systémy sa stali nepostrádateľnými v modernej konštrukcii strojov, zariadení a vybavenia. Spoločnosť Blickle teraz vyvinula kolieska pre hliníkové profilové, ktoré tieto systémy posúvajú na novú úroveň z hľadiska mobility. Úplne nová séria koliesok na hliníkové profily od spoločnosti Blickle stanovuje štandardy z hľadiska flexibility, všestrannosti a užívateľskej prívetivosti.

Inžinieri spoločnosti Blickle vyvinuli rozsiahly štandardný sortiment koliesok na hliníkové profily, ktoré pokrývajú takmer nekonečný rozsah aplikácií. Základom tohto vývoja sú dve špeciálne navrhnuté montážne dosky, ktoré zabezpečujú takmer univerzálnu prispôsobiteľnosť na akýkoľvek profil. Tento inovatívny dizajn stelesňuje podstatu jednoduchosti a funkčnosti. Štandardný sortiment zahŕňa rôzne priemyselné kolieska, ako sú pevné kolieska alebo otočné kolieska s brzdou alebo bez nej.

Spoločnosť Blickle navyše predstavuje riešenia pre prostredia, v ktorých je potrebné zabrániť elektrostatickému výboju. Elektricky vodivé kolieska v spojení s hliníkovými profilmi zaručujú nielen maximálnu bezpečnosť počas prepravy, ale stanovujú aj nové štandardy z hľadiska spoľahlivosti.