G16 – je tu nový súhrnný katalóg

635 strán plných koliesok pre akékoľvek aplikácie

Na 635 stranách zaručene nájdete správne koliesko pre akúkoľvek aplikáciu. Vďaka 17 novým sériám koliesok a 74 novým sériám koliesok obsahuje najnovší katalóg znovu oveľa viac produktov ako jeho predchádzajúca verzia. Katalóg G16 prináša na viac ako približne 635 stranách informácie o 30 000 produktoch. Série POTHS, ALB a POBS boli pridané do štandardného sortimentu, navyše k novým produktom, ako sú syntetické kolieska FLOW alebo kolieska s polyuretánovým behúňom Vulkollan®. Rozsiahly sortiment zdvíhacích koliesok bol tiež pridaný do nového katalógu.

Nový katalóg od spoločnosti Blickle obsahuje samostatnú časť pre antistatické a elektricky vodivé kolieska, čím reaguje na ich zvyšujúcu sa popularitu za posledné roky. Zároveň sme pridali nové vysokozáťažové koliesko: Vysokozáťažové koliesko LSSD-GSPO 500 PR dosahuje výnimočne vysokú nosnosť až 30 000 kilogramov.
Máte obavy o bezpečnosť vo vašom výrobnom závode? V takom prípade máme pre vás praktickú inováciu. Do štandardného sortimentu bol pre rôzne série konzol pridaný chránič chodidiel Blickle FS.

V novom katalógu je oveľa viac priestoru venovaného časti so špeciálnymi riešeniami ako pri predchádzajúcej verzii. Táto novo rozšírená časť poskytuje obsiahly prehľad našich populárnych špeciálnych riešení, brzdových systémov a súprav koliesok. Zároveň poskytuje informácie aj o našich modulárnych, elektrických pohonných systémoch v rade ErgoMove. Ak je pre vás dôležitá ergonómia a zdravie vašich zamestnancov, veľmi vám odporúčame prečítať si tieto strany.

Ak nenájdete to, čo hľadáte v našom bohatom štandardnom sortimente, naši konštruktéri v spolupráci s vami radi vytvoria riešenie presne podľa vašich požiadaviek. Informácie o niektorých špeciálnych verziách, ktoré sme vyvinuli pre zákazníkov, sú uvedené tu. Môžete tiež použiť kontaktný formulár a napísať nám o svojich požiadavkách.